1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MAT113
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
E-203
LIC001
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. FATMA KARAOĞLU
E-203
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
C-101
IMB111
İnşaat Teknik Resmi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
B-203
09.30 - 10.20 2 MAT113
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
E-203
LIC001
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. FATMA KARAOĞLU
E-203
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
C-101
KMY005
Genel Kimya
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ASLIHAN KORUYUCU
E-203
IMB111
İnşaat Teknik Resmi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
B-203
10.30 - 11.20 3 MAT113
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
E-203
LIC001
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. FATMA KARAOĞLU
E-203
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
C-101
KMY005
Genel Kimya
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ASLIHAN KORUYUCU
E-203
IMB119
İnşaat Mühendisliğine Yönelim
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
B-132
11.30 - 12.20 4 MAT113
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi KEMAL ÖZEN
E-203
LIC001
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. FATMA KARAOĞLU
E-203
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
C-101
KMY005
Genel Kimya
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ASLIHAN KORUYUCU
E-203
IMB119
İnşaat Mühendisliğine Yönelim
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
B-132
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 KMY005
Genel Kimya
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ASLIHAN KORUYUCU
E-203
14.30 - 15.20 7 KMY005
Genel Kimya
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ASLIHAN KORUYUCU
E-203
15.30 - 16.20 8 IMB111
İnşaat Teknik Resmi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
B-203
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
16.30 - 17.20 9 IMB111
İnşaat Teknik Resmi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
B-203
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB225
Mukavemet I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB225
Mukavemet I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYDIN ÖZMUTLU
E-203
09.30 - 10.20 2 DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB231
Mühendislik Ekonomisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Prof. Dr. KEMAL GÜVEN GÜLEN
B-132
BMB102
Bilgisayar Programlama
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. PINAR CİHAN
B 302
IMB225
Mukavemet I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB225
Mukavemet I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYDIN ÖZMUTLU
E-203
10.30 - 11.20 3 DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB231
Mühendislik Ekonomisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Prof. Dr. KEMAL GÜVEN GÜLEN
B-132
BMB102
Bilgisayar Programlama
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. PINAR CİHAN
B 302
11.30 - 12.20 4 DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB231
Mühendislik Ekonomisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Prof. Dr. KEMAL GÜVEN GÜLEN
B-132
BMB102
Bilgisayar Programlama
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. PINAR CİHAN
B 302
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 IMB241
Malzeme Bilimi
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
B-132
IMB241
Malzeme Bilimi
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
IMB241
Malzeme Bilimi
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
B-132
IMB241
Malzeme Bilimi
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
14.30 - 15.20 7 IMB241
Malzeme Bilimi
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
B-132
IMB241
Malzeme Bilimi
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
IMB241
Malzeme Bilimi
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
B-132
IMB241
Malzeme Bilimi
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
15.30 - 16.20 8 BMB102
Bilgisayar Programlama
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. PINAR CİHAN
B 302
IMB225
Mukavemet I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB225
Mukavemet I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYDIN ÖZMUTLU
E-203
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
16.30 - 17.20 9 BMB102
Bilgisayar Programlama
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. PINAR CİHAN
B 302
IMB225
Mukavemet I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
B-132
IMB225
Mukavemet I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYDIN ÖZMUTLU
E-203
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

3. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 IMB371
Akışkanlar Mekaniği
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-303
IMB371
Akışkanlar Mekaniği
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
B-132
YDİ109
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
E-301(Birleştirme)
YDİ109
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
09.30 - 10.20 2 IMB371
Akışkanlar Mekaniği
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-303
IMB371
Akışkanlar Mekaniği
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
B-132
YDİ109
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
10.30 - 11.20 3 IMB371
Akışkanlar Mekaniği
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-303
IMB371
Akışkanlar Mekaniği
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
B-132
IMB353
Toprak İşleri ve Demiryolu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
E-303
IMB353
Toprak İşleri ve Demiryolu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
E-203
11.30 - 12.20 4 IMB371
Akışkanlar Mekaniği
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-303
IMB371
Akışkanlar Mekaniği
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
B-132
IMB353
Toprak İşleri ve Demiryolu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
E-303
IMB353
Toprak İşleri ve Demiryolu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
E-203
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 IMB383
Betonarme I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
E-203
IMB381
Yapı Statiği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. CİHAN SOYDAN
C-103
IMB361
Zemin Mekaniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-303
14.30 - 15.20 7 IMB383
Betonarme I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
E-203
IMB381
Yapı Statiği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. CİHAN SOYDAN
C-103
IMB361
Zemin Mekaniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-303
IMB361
Zemin Mekaniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-203
15.30 - 16.20 8 IMB383
Betonarme I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
E-203
IMB381
Yapı Statiği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. CİHAN SOYDAN
C-103
IMB361
Zemin Mekaniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-203
16.30 - 17.20 9 IMB383
Betonarme I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
E-203
IMB381
Yapı Statiği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. CİHAN SOYDAN
C-103
IMB361
Zemin Mekaniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-203

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

4. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. ZEKERİYA AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 1
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
Öğretim Üyesi Odası 10
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi PERİHAN BİÇER
Öğretim Üyesi Odası 11
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
Öğretim Üyesi Odası 12
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
Öğretim Üyesi Odası 13
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYLİN AKYILDIZ
Öğretim Üyesi Odası 14
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
9. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
Öğretim Üyesi Odası 15
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
10. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
Öğretim Üyesi Odası 16
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
11. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
Öğretim Üyesi Odası 17
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
12. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYDIN ÖZMUTLU
Öğretim Üyesi Odası 18
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
13. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
Öğretim Üyesi Odası 19
IMB433
Yapım Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
İSGL101
İş Sağlığı ve Güvenliği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
E-303
IMB471
Su Kaynakları
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
E-303
09.30 - 10.20 2 IMSB470
İstinat Yapıların Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi PERİHAN BİÇER
E-001
IMSB469
Beton Dayanıklılığı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-202
IMSB439
Yapıların Yalıtımı ve Korunumu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. KENAN TOKLU
Öğretim Üyesi Odası 29
IMSB420
Betonarme Yapı Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-131
IMSB497
Kıyı Mühendisliği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
E-303
IMSB468
Su Yapıları Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-301
IMB433
Yapım Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
İSGL101
İş Sağlığı ve Güvenliği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
E-303
IMB471
Su Kaynakları
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
E-303
10.30 - 11.20 3 IMSB470
İstinat Yapıların Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi PERİHAN BİÇER
E-001
IMSB469
Beton Dayanıklılığı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-202
IMSB439
Yapıların Yalıtımı ve Korunumu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. KENAN TOKLU
Öğretim Üyesi Odası 29
IMSB420
Betonarme Yapı Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-131
IMSB497
Kıyı Mühendisliği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
E-303
IMSB468
Su Yapıları Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-301
IMB433
Yapım Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
IMSB495
İnşaat Mühendislerine İngilizce I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
E-303
11.30 - 12.20 4 IMSB470
İstinat Yapıların Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi PERİHAN BİÇER
E-001
IMSB469
Beton Dayanıklılığı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-202
IMSB439
Yapıların Yalıtımı ve Korunumu
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Arş. Gör. Dr. KENAN TOKLU
Öğretim Üyesi Odası 29
IMSB420
Betonarme Yapı Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-131
IMSB497
Kıyı Mühendisliği I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
E-303
IMSB468
Su Yapıları Tasarımı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
E-301
IMB433
Yapım Yönetimi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
E-203
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 IMB483
Çelik Yapılar
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. ZEKERİYA AYDIN
E-303
IMSB460
Mühendislik Jeolojisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
B-132
IMSB445
Beton Teknolojisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYLİN AKYILDIZ
E-303
IMSB495
İnşaat Mühendislerine İngilizce I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
C-102
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
Öğretim Üyesi Odası 1
IMSB451
Drenaj Tekniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
B-132
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
Öğretim Üyesi Odası 14
14.30 - 15.20 7 IMB483
Çelik Yapılar
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. ZEKERİYA AYDIN
E-303
IMSB460
Mühendislik Jeolojisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
B-132
IMSB445
Beton Teknolojisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYLİN AKYILDIZ
E-303
IMSB495
İnşaat Mühendislerine İngilizce I
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
C-102
IMSB437
Mimari Yapısal Tasarı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
E-303
IMSB451
Drenaj Tekniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
B-132
15.30 - 16.20 8 IMB483
Çelik Yapılar
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. ZEKERİYA AYDIN
E-303
IMSB460
Mühendislik Jeolojisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
B-132
IMSB445
Beton Teknolojisi
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYLİN AKYILDIZ
E-303
IMB471
Su Kaynakları
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
E-303
IMSB437
Mimari Yapısal Tasarı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
E-303
IMSB451
Drenaj Tekniği
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
B-132
16.30 - 17.20 9 IMB483
Çelik Yapılar
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. ZEKERİYA AYDIN
E-303
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. ZEKERİYA AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 1
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM FEDA ARAL
Öğretim Üyesi Odası 10
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
Öğretim Üyesi Odası 11
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi PERİHAN BİÇER
Öğretim Üyesi Odası 12
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. SİNAN ŞAHİN
Öğretim Üyesi Odası 13
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi DİDEM YILMAZER
Öğretim Üyesi Odası 14
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYLİN AKYILDIZ
Öğretim Üyesi Odası 15
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
9. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
Öğretim Üyesi Odası 16
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
10. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
Öğretim Üyesi Odası 17
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
11. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi VEYSEL AKYÜNCÜ
Öğretim Üyesi Odası 18
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
12. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi AYDIN ÖZMUTLU
Öğretim Üyesi Odası 19
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
13. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi MEHMET TİMUR CİHAN
Öğretim Üyesi Odası 2
IMB489
İnşaat Mühendisliği Projesi
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi GÜLER GAYGUSUZOĞLU
Öğretim Üyesi Odası 1
IMB471
Su Kaynakları
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Dr. Öğr. Üyesi TANER MUSTAFA CENGİZ
E-303
IMSB437
Mimari Yapısal Tasarı
Çorlu Müh. Fak.-İnş.Müh.
Doç. Dr. AYŞE KOPUZ
E-303